Termoplastyczne Wkładki Ortopedyczne Blueberry Medical

Dołącz do nas i rozszerz ofertę swojego gabinetu!

Do kogo kierujemy ofertę

Nasze produkty adresowane są do profesjonalistów zajmujących się terapią układu ruchu.

null

Fizjoterapeuci

null

Podolodzy

null

Lekarze

null

Placówki medyczne

Korzyści płynące ze współpracy z nami

null

Poszerzenie oferty usług

null

Satysfakcja pacjentów

null

Kompleksowa terapia

null

Wzrost dochodów

Zalety systemu Blueberry Medical

Zalety naszego systemu wkładek termoplastycznych, można zawrzeć w czterech słowach: łatwy, szybki, niedrogi, skuteczny!
null

Łatwe i szybkie wdrożenie

Wdrożenie systemu Blueberry Medical jest niezwykle proste. Wystarczy, że Ty lub Twoi pracownicy przejdziecie u nas kilku godzinne, bezpłatne szkolenie.

null

Niskie koszty wdrożenia

Nie poniesiesz wysokich wydatków związanych z zakupem drogiej aparatury do wykonywania wkładek. Pełny koszt sprzętu niezbędnego do formowania wkładek nie przekroczy 100 pln.

null

Krótki czas wykonania wkładki

Pełna usługa wykonania wkładek ortopedycznych Blueberry Medical, zajmuje zaledwie 30-40 minut. Twój pacjent po jednej wizycie otrzyma gotową parę wkładek.

null

Skuteczność

Wkładki Blueberry Medical na całej powierzchni wykonane są z termoplastycznego materiału EVA. Możesz dostosować je do każdej stopy. Jednocześnie gęstość materiału zapewnia optymalne warunki utrzymania korekty w czasie ich użytkowania.

Cechy Wkładek Blueberry Medical

Wkładki ortopedyczne Blueberry Medical stanowią gotową bazę do wykonania dowolnej korekty ustawienia stopy. System opiera się na zastosowaniu gotowej formy, wykonanej w 100% z  EVA (ang. ethylene-vinyl acetate). Jest to w pełni termoformowalny materiał, który można modelować według potrzeb klinicznych. Formowanie gotowej wkładki ortopedycznej Blueberry Medical, odbywa się na podstawie odcisku prawidłowo ustawianej stopy pacjenta na rozgrzanym materiale bazowym, który posiada wyjściowy kształt, odpowiadający optymalnym warunkom biomechanicznym stopy. Poprzez docisk prawidłowo ustawionej stopy, wkładka Blueberry Medical dostosowuje się do niej i daje wsparcie poprzez zindywidualizowanie swoich wyjściowych parametrów.

null

Cechy Fizyczne

Określają właściwości fizykalne materiału wkładek Blueberry Medical min. termoplastyczność, twardość, wytrzymałość, elastyczność, odporność na ścieranie.
null

Cechy Biomechaniczne

Określają bazowy kształt wkładek Blueberry Medical. Odpowiada on najlepiej pojętym, optymalnym właściwością biomechanicznym stopy i stanowi idealną bazę do dalszego indywidualizowanego do pacjenta korygowania.
null

Cechy Biologicznie

Wkładki są neutralne biologicznie. Nie uczulają (hipoalergiczne) i nie drażnią skóry użytkownika. Właściwości te potwierdzone są badaniami cytotoksyczności i stosownymi atestami.

Cechy Biomechanicze Wkładek Blueberry Medical

5 stopni supinacji kości piętowej

Kliknij w obrazek aby dowiedzieć się więcej

5 stopni supinacji kości piętowej

Forma Wkładki Blueberry posiada wyjściowo nadaną 5 stopniową supinację w obrębie kości piętowej. Zgodnie z najlepiej przyjętymi standardami branżowymi.

42 stopnie pochylenia strzałkowego

Kliknij w obrazek aby dowiedzieć się więcej

42 stopnie pochylenia w płaszczyźnie strzałkowej

Zapewnia biomechaniczną kontrolę stawu skokowo-piętowego w warunkach statycznych i dynamicznych, poprawiając równowagę i koordynację.

Trójkątna podpora śródstopia

Kliknij w obrazek aby dowiedzieć się więcej

Trójkątne wsparcie śródstopia

Stabilizator śródstopia, zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru na śródstopiu.

Cechy Fizykalne Wkładek Blueberry Medical

null

Termoplastyczność

Wkładki Blueberry Medical na całej swoje powierzchni są w pełni termoformowalne. Oznacza to, że pod wpływem odpowiedniej temperatury uplastyczniają się i pozwalają na nadanie dowolnie dobranej korekty ustawienia stopy.
null

Pamięć Kształtu

Pamięć kształtu oznacza, że Wkładki Blueberry Medical posiadają zdolność wielokrotnego formowania termicznego. Wkładka po rozgrzaniu odkształca się w dużym stopniu powracając do pierwotnego kształtu. Dzięki temu można na bierząco wpływać na efekty terapii korygując w razie potrzeby wcześniej wykonane odciski stóp.
null

Trwałość

Dzięki zastosowaniu materiału EVA o wysokiej gęstości, wkładki są odporne na ściskanie i ścieranie. Wkładka nie odkształca się i długotrwale utrzymuje właściwości korekcyjne.

Warunki finansowe i monetyzacja w Twojej praktyce klinicznej

null

Niższe koszty zakupu wkładek w stosunku do konkurencyjnych systemów

Jesteśmy producentem i jedynym dystrybutorem systemu wkładek ortopedycznych Blueberry Medical. Dajemy Ci gwarancję najniższych cen na rynku w stosunku do dostępnych w Polsce systemów podologicznych. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ z procesu sprzedaży eliminujemy wszelkich pośredników.

Dokładne ceny naszych produktów poznasz dopiero po zalogowaniu się do systemu i przejściu weryfikacji, natomiast już teraz możemy Ci zagwarantować, że nasze ceny są o kilkadziesiąt złotych niższe od cen konkurencji, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokich standardów jakości.

null

Niższy podatek VAT

Wkładki ortopedyczne Blueberry Medical są zarejestrowanym w Polsce produktem medycznym. Obowiązuje na nie 8% stawka VAT.

null

Niski próg finansowy rozpoczęcia współpracy

null

Brak konieczności zakupu drogiej aparatury

Nadawanie korekty przy zastosowaniu termoplastycznych wkładek ortopedycznych Blueberry jest niezwykle proste. Do tego celu wystarczy ręczny pistolet grzewczy, którego ceny rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Kończąc u nas kurs wdrożeniowy, dostaniesz go w prezencie „na start”.
null

Brak minimów logistycznych

Współpraca z nami nie wiąże się z koniecznością ponoszenia kosztów związanych z minimum logistycznym. Możesz zamówić nawet jedną parę wkładki ortopedycznej Blueberry nie zamrażając środków finansowych.
null

Brak kosztów szkoleń wdrożeniowych

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz z naszej strony niezbędne szkolenie obejmujące:

 • diagnostykę wad stóp,
 • technikę modelowania wkładki na stopie pacjenta,
 • zastosowanie termoplastycznych wkładek ortopedycznych Blueberry w wybranych jednostkach chorobowych m.in.
  • ostroga piętowa,
  • nerwiak Mortona,
  • Haluks,
  • bóle piszczeli,
  • zespół mięśnia gruszkowatego,
  • zespoły napięciowe pasma biodrowo-piszczelowego powięzi szerokiej uda.

Szkolenia prowadzimy zarówno dla indywidualnych terapeutów, jak i zespołów terapeutycznych w przychodniach i klinikach terapii układu ruchu.

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz i zacznijmy współpracę!

Zadzwoń!